Dijital Dükkan Kampanyası

100 Mbps'e kadar maksimum hızlı Dijital Dükkan Paketi!

Dijital Dükkan hiç bir kota sınırlaması olmadan, işyerinize 100 Mbps hıza kadar internet sağlar. Kullanacağınız hız, alt yapınızın desteklediği maksimum hıza bağlıdır.
Dijital Dükkan 7'den 7'ye
54,90 TL
100 Mbps'ye
Kadar
LİMİTSİZ
Digiturk
Play
+ Dijital Sabit Hat
İlk Ay Hediye!

İsterseniz +15 TL'ye Samsung Tab 3 Tablet
Hemen Al
Dijital Dükkan 7/24
74,90 TL
100 Mbps'ye
Kadar
100 GB
Digiturk
Play
+ Dijital Sabit Hat
İlk Ay Hediye!

İsterseniz +15 TL'ye Samsung Tab 3 Tablet
Hemen Al

Dijital Ücretsiz Digitürk Play Üyeliği

Dijital Dükkan ile maksimum hızlı internetin yanında, Digitürk Play Spor Extra ya da Digiturk Play Eğlence paketlerinden 12 ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
Üstelik 4 hafta boyunca ÜCRETSİZ LİG TV hediyemiz.

Esnafa Özel Dijital Dükkan Paketi

Vodafone İş Ortağım sayesinde dükkanındaki interneti ve tabletini kullanarak işlerini büyüten; bir yandan da Digitürk Play gibi servislerle gün boyu keyifli vakit geçiren esnafın sahip olduğu dükkandır. Dijitalleşen her dükkan Yarına Hazır olmaya bir adım daha yaklaşır.

Neden Dijital Dükkan Paketi almalıyım?

 • Dukkanda bulunduğunuz saatler arasında hem maximum hızda hem de kotasız ve ultra limitsiz internete sahip olmak için.
 • Digiturk Spor Extra ya da Eğlence paketi sayesinde doya doya maç ve sinema keyfi yaşamak için.
 • Dijital Sabit Telefon sayesinde sadece konuştukça ücret ödemek için.
 • Samsung Tablet sayesinde hem Digiturk Play’inizi hem internetinizi işyerinizin dilediğiniz noktasında kullanabilmek için.
Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.


Kampanya Esasları

  Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası - Esaslar

 • Kampanya 31.12.2016 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyasından kurumsal aboneler 24 ay taahhütle faydalanabilir.
 • Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin şu şartlara uyması gerekmektedir: 
  • Abonenin Cep Aran kara listesinde bulunmaması, 
  • Abonenin Kara/Gri listesinde bulunmaması,
  • Abonenin Kredi Kartı kara listesinde bulunmaması,
  • Abonenin TC Kimlik no Mernis doğrulamasının olması gerekmektedir
  • Her müşteri (yeni tesis, mnp, mevcut) için cihaz kampanyasına katılımda, gsm hattının ait olduğu şirketin en az 2 yıllık vergi levhasının olması.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası kapsamında yer alan tüm paketlere Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 WiFi Tablet, 12 Aylık Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence paketii üyeliği ve Abone isteğine bağlı olarak Dijital Dükkan – Konuşukça Öde Sabit Telefon (VoIP) Hizmeti dahildir.
 • Kampanya kapsamında vergiler dahil 415 TL’lik Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 WiFi Tablet, aylık taksitler halinde vergiler dahil 17,29 TL olarak abonelere faturalandırılacak ve Abonenin seçimine göre 12 Aylık Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence paketii üyeliği ücretsiz olarak Abonenin kullanımına sunulacaktır. Kampanya dahilinde Abone dilerse Dijital Dükkan – Konuşukça Öde sabit telefon (VoIP) hizmetinden de faydalanabilecek olup, Abonenin bu hizmeti talep etmesi halinde hat bedeli hediyedir.
 • Kampanya kapsamında Aboneler internet hizmetine ilişkin 7’den 7’ye, 7/24 veya AKN’li paketlerden birini seçerek 24 ay boyunca indirimli olarak seçtiği pakette belirtilen fiyattan faturalandırılır. 7’den 7’ye paketinin seçilmesi durumunda kota veya AKN uygulaması olmaksızın, 07:01-19:00 saatleri arasında 8,16,24,32,50,64,75,100 Mpbs’ye kadar hız seçeneklerinden, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir. 19:01-07:00 saatleri arasında ise hız 3 Mbps’e düşürülecektir.
 • Kampanya dahilindeki 7/24 paketinin seçilmesi durumunda, 7 gün 24 saat 8,16,24,32,50,64,75,100 Mpbs’ye kadar hız seçeneklerinden Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • Kampanya dahilindeki AKN’li paketin seçilmesi durumunda, aboneye, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak 16 Mbps’ye kadar hız sunulacaktır. AKN’li pakette Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), 60 GB’lık adil kullanım noktasınına (AKN) ulaştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Kampanya kapsamında Aboneler 12 aylık Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence Paketi üyeliğinden yalnızca birini seçerek ücretsiz olarak faydalanabilecekledir. Abonenin 12 aylık Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence Paketi üyeliğinden 12 ay boyunca ücretsiz olarak faydalabilmesi için üyeliğini 31 Aralık 2016 tarihine kadar aktive etmesi gereklidir. Abone internet hizmeti aktivasyonu sonrasında cep telefonuna gelecek aktivasyon SMS’inde belirtilen adımları takip ederek Digiturk Play üyeliğini aktive edebilir. Detaylar www.vodafone.com.tr adresinde yer almaktadır.
 • Abonenin 12 aylık Digiturk Play üyeliğini başlatmasının ardından Abonelere, Spor Toto Süper Lig 2016-2017 sezonu sona ermediği sürece 4 haftalık Süper Lig Taraftar Paketi (Standart Kalite) ayrıca hediye olarak sunulacaktır.
 • Kampanya dahilinde hediye olarak sunulan Digiturk Play Spor Extra Paketi üyeliği veya Digiturk Play Eğlence Paketi üyeliği bir başkasına devredilemez ve sadece yurt içinde kullanılabilir.
 • Abone, Digiturk Play üyeliği devam ederken, ücretsiz Digiturk Play üyeliği sunan başka bir Vodafone Dijital Dükkan paketine geçerse, bu Kampanya dahilindeki Digiturk Play üyeliği devam eder ve geçiş yaptığı Vodafone Dijital Dükkan paketinin içeriğindeki Digiturk Play hediyesini kullanamaz.
 • Kampanya kapsamında Abone’ye sağlanan Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7'' / T113 tablet ile ilgili teknik sorunlarda abone kullanımından kaynaklı arızalar dışında Vodafone sorumluluğu yanında üretici ve/veya ithalatçı firmanın garanti şartları da geçerli olmaktadır.
 • Kampanya kapsamında Abone Dijital Dükkan - Konuştukça Öde (Sabit Telefon) Hizmeti talep etmişse, paket içeriğine Dijital Dükkan – Konuştukça Öde telefon paketi dahil edilmiş olur. Konuştukça Öde dk’ları www.vodafone.com.tr’de yer alan kademe tablosu üzerinden ücretlendirilir. Sabit Hat (Telefon) Başvuru Bedeli hat başına vergiler dahil 8TL'dir ve abonenin ilk hizmet faturasına yansıtılır. 110 Yangın İhbar, 112 Sıhhi İmdat, 121 Telefon Arıza, 122 Alo Afad, 131 TCDD Acil Durum İhbar Hattı, 136 Alo Gümrük Kaçakçılığı, 141 Fono Tel, 144 Alo Sosyal Yardım, 151 Alo Kıyı Emniyet, 155 Polis İmdat, 156 Jandarma İmdat, 157 İnsan Tic. Mağd. Yrd. İhbar Hattı, 158 Alo Sahil Güvenlik, 159 Alo Karayolları, 168 Türkiye Kızılayı, 171 Sigarayı Bırakma Hattı, 177 Orman Yangın İhbar, 183 Alo Çocuk ve Kadın Hattı özel servis numaralarını aramak ücretsizdir.113 Alo Sağlık Yardım, 114 Zehir Danışma, 119 Posta Kodu Danışma, 125 Alo Dask, 126 Kablo TV Arıza, 147 Alo Eğitim, 150 Başbakanlık İletişim Merkezi, 153 Alo Zabıta/Büyükşehir/Belediye, 160 E-Devlet Kapısı Çağrı Merkezi, 163 Telekom Borç Sorma, 169 Alo Post, 170 Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Kurumu, 174 Alo Gıda, 175 Alo Tüketici, 179 Alo Valilik, 180 İş Ve İşçi Bulma, 181 Çevre Bilgi, 182 Ruhsal Bunalım Danışma, 184 Sağlık Danışma, 185 Su Arıza, 186 Alo Elektrik, 187 Gaz Arıza, 188 Cenaze Hizmetleri, 189 Vergi Danışma özel servis numaraları tüm vergiler dahil 0,15 TL/dk. olarak ücretlendirilecektir. Kontör periyodu 60 saniyedir.
 • Mevcutta başka bir kampanyaya dahil olan Aboneler ancak mevcut kampanya koşullarında yer alan usullere uygun olarak kampanya aboneliklerini sona erdirerek bu kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası kapsamında vergiler dahil 24 TL’lik aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone'ten modem talep etmesi halinde modem bedeli 144 TL olup 24 ay boyunca 6 TL taksitle aboneden tahsil edilecek veya abonenin tercihine göre ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilecektir. Abone Vodafone’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında abonenin Vodafone'ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya kapsamında abone modemi Vodafone’ten alıyorsa, 60 TL değerindeki modem kurulumu ücretsizdir.
 • Kampanya kapsamında Abonenin Dijital Dükkan - Konuştukça Öde (Sabit Telefon Hizmeti/ VoIP) alması halinde , Vodafone’ten modem alması zorunludur.
 • Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar sabit internet hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan kullanıcılar için aylık internet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır. Hat dondurma işlemi sırasında Abone VoIP hizmetinden faydalanamaz ve Abonenin Digiturk Play üyeliği iptal edilir ve tekrar başlatılamaz.
 • Aboneliğinin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda kampanya kapsamında hediye edilen 12 aylık Digiturk Play üyeliği de iptal edilecek, aynı zamanda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, alınmayan aktivasyon ücreti , tablet bedelinin ödenmemiş ise kalan taksitlerinin tamamı, modem verilmiş ise, ödenmemiş modem ve diğer kalan taksit bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone tarafından faturalandırılır. ?u kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Taahhüt süresi sona erdikten sonra abonenin Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası hizmetlerini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet aboneye www.vodafone.com.tr internet sitesinde yer alan ilgili paketteki standart Vodafone Dijital Dükkan Tarife Aylık Ücretlerinden faturalandırılacaktır, ancak Digiturk Play hizmeti aktif edildikten 12 ay sonrasında iptal olacak ve aynı tarife içerisinde ücretsiz olarak yenilenemeyecektir.
 • Taahhüt Süresi içerisinde, hizmet dahilinde Vodafone’ten alınan veya Vodafone’e taşınan sabit telefon numarasının başka bir operatöre tekrar taşınması ya da numara taşıma hizmetinin iptali durumunda sunulan Dijital Dükkan-Konuştukça Öde Paketi hizmeti de sonlanacaktır.
 • Vodafone Dijital Dükkan Kampanyası kapsamında internet üzerinden ses hizmeti dahilindeki Dijital Dükkan-Konuştukça Öde Paketi, aynı kampanya kapsamında sunulan internet hizmeti dahilindeki Vodafone Dijital Dükkan internet paketleri üzerinden hizmet verdiği için İnternet kesintisi durumunda Abonenin tercih etmesi halinde sabit telefon hizmeti Abone tarafından belirtilen GSM numaralarına yönlendirilecektir. Yönlendirme sırasında www.vodafone.com.tr adresindeki İş’te Telefon tarifesi üzerindenücretlendirme yapılacaktır.
 • Telefonlu paketlerdeTaahhüt süresi sonunda abone, seçmiş olduğu dakika paketine göre www.vodafone.net.tr internet sitesine yer alan İş’te Telefon tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır. Vodafone modemin markasını ve internet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Statik IP ücreti isteğe bağlı olup vergiler dahil aylık 2,78 TL’dir.
 • Abone, Vodafone Dijital Dükkan Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.